fbpx

Prolongata pożyczek z Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego

Prolongata pożyczek z Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz jej bezpośrednim wpływem na warunki prowadzenia działalności gospodarczej, mając na względzie przeciwdziałanie oraz możliwe złagodzenie skutków istniejącego stanu rzeczy, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, że zgodnie z decyzją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wyraża zgodę na dokonanie zmian w umowach pożyczkowych.

Proponowane do zastosowania zmiany warunków:

  1. wydłużenie okresu trwania pożyczki do maksymalnego, dopuszczalnego okresu zgodnie z odpowiednią metryką (dotyczy umów aktywnych zawartych na krótszy okres niż dopuszczała metryka, nie znajdujących się w procesie windykacji)
  2. wydłużenie okresu karencji w spłacie do okresu maksymalnego, zgodnie regulaminami poszczególnych konkursów i produktu finansowego (wg. stanu na dzień udzielenia pożyczki, dla pożyczkobiorców, którzy nie skorzystali z karencji lub wykorzystali ją w nie pełnej, dozwolonej długości)
  3. dodatkowa 6-miesięczna karencja w spłacie rat kapitałowych z jednoczesnym wydłużeniem okresu finasowania dla zawartych umów pożyczek
  4. wprowadzenie możliwości zastosowania 4-miesięcznych wakacji kredytowych dla spłaty rat kapitałowo-odsetkowych w trakcie obsługi finansowania z jednoczesnym wydłużeniem okresu finansowania zawartych umów pożyczek o ww. termin

ZŁÓŻ WNIOSEK O PROLONGATĘ online  klikając w link lub obrazek poniżej

Podziel się