Biznesplan to podstawa!

O tym jak poprawnie tworzyć biznesplany przyszli przedsiębiorcy dowiedzieli się dzisiaj podczas szkolenia zorganizowanego przez FRW w Wałbrzychu.

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznali się z zasadami tworzenia biznesplanów oraz razem z przedstawicielem FRW krok po kroku przeanalizowali punkty, które musi zawierać każdy biznesplan. Szczegółowo omówione zostały także warunki rządowego programu „Pierwszy biznes- Wsparcie w starcie”, dzięki któremu można pozyskać kapitał na założenie firmy.

– Szkolenia ze sporządzania biznesplanów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwszą listę chętnych osób zamknęliśmy trzy dni po ogłoszeniu szkolenia. Oznacza to, że zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia edukacyjne jest bardzo duże. Cieszę się, że nasza instytucja może pomóc tylu osobom wejść na rynek z nowymi pomysłami. Rozpoczęcie działalności ułatwia również realizowany przez nas rządowy program, w ramach którego można uzyskać pożyczkę na 0,44%- mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Spotkania będą organizowane cyklicznie. Kolejne z nich odbędą się w Świdnicy (31 marca) i w Starych Bogaczowicach (9 kwietnia).

Aby zgłosić udział w bezpłatnym szkoleniu, należy potwierdzić obecność telefonicznie (74 66 44 810)

lub pod adresem: promocja@frw.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl