Fundusz na WallStreet

W Karpaczu trwa największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych. Konferencja WallStreet to blisko tysiąc uczestników, w tym ponad 100 spółek giełdowych, panele dyskusyjne i znani analitycy na wyciągnięcie ręki. W tym gronie zaistniał Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Konferencja WallStreet ruszyła w piątek, 6 czerwca. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Największe spotkanie rynku kapitałowego w Polce potrwa do niedzieli. Pojawią się tu najważniejsi inwestorzy i ludzie biznesu.

Gościem specjalnym jest Jan Kulczyk – Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments. Jedyny polski przedsiębiorca działający globalnie w sektorze energetyki, ropy naftowej i gazu, surowców mineralnych, infrastruktury i nieruchomości.

W konferencji WallStreet udział bierze Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, który w Karpaczu prezentuje swoją ofertę skierowaną do biznesu. Na stoisku eksperckim nasi analitycy udzielają porad z dziedziny finansów oraz informują o aktualnych możliwościach uzyskania unijnego wsparcia na rozwój przedsiębiorstw.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl