fbpx

Atrakcyjnie stanęliśmy na giełdzie

Atrakcyjnie stanęliśmy na giełdzie

Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zaprosili Fundusz Regionu Wałbrzyskiego do udziału w giełdzie produktów finansowych. Konferencja odbyła się w środę, 16 kwietnia we Wrocławiu

“Giełda Produktów Finansowych – JEREMIE” jako atrakcyjna forma finansowania dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych” to część ogólnopolskiego przedsięwzięcia, które dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania dla swojej działalności.

Dotychczas, kolejne edycje “Giełdy Produktów Finansowych” odbyły się już w największych miastach w kraju. Zawitały m.in. do Gdańska, Łodzi, Poznania, Sopotu, Szczecina i Warszawy. W środę, 16 kwietnia Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego, po raz kolejny na konferencję zaprosił przedsiębiorców do Wrocławia. Spotkanie odbyło się w Hotelu Orbis.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, zaproszony do przygotowania stoiska eksperckiego, jako pośrednik finansowy, wyraźnie wyróżniał się na tle konkurencji.

– Wśród instytucji udzielających pożyczek w ramach inicjatywy JEREMIE, mamy wiele atutów, które przemawiają na naszą korzyść. Wyróżniamy się atrakcyjnymi warunkami i indywidualnym podejściem do klientów, dlatego udział w giełdzie produktów finansowych był dla nas istotny. Oferujemy firmom z terenu Dolnego Śląska zdecydowanie najlepsze możliwości: pożyczki do miliona złotych, przy stałym oprocentowaniu rocznym w wysokości 2 procent, nie pobieramy prowizji za rozpatrzenie wniosku pożyczkowegopodkreśla Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, który odpowiadał na pytania przedsiębiorców w długim panelu dyskusyjnym. – Dzień spędzony we Wrocławiu był niezwykle intensywny, ale także owocny. Ci, którzy mieli z nami pierwszy kontakt, byli zaskoczeni, że instytucja z Wałbrzycha ma tak szeroki zasięg działania oraz tak niezwykle konkurencyjną ofertę. Nawiązaliśmy także nowe kontakty, które powinny rozwinąć się jako kolejne, cenne inwestycje – dodaje.

 

Podziel się