Sieć wzmocniona potencjałem – bezpłatne webinarium

Sieć wzmocniona potencjałem – bezpłatne webinarium

Jesteś Podmiotem Ekonomii Społecznej, Przedsiębiorstwem Społecznym, firmą z sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego lub opolskiego? Potrzebujesz stałej opieki specjalisty ds. przedsiębiorczości społecznej,  indywidualnego doradztwa eksperta, wsparcia marketingowego, dostępu do bazy dobrych praktyk? Chcesz uczestniczyć w szkoleniach, networkingu, w targach krajowych i międzynarodowych, w wizytach studyjnych?

Już 16 listopada zapraszamy na bezpłatne webinarium „Sieć wzmocniona potencjałem”, dotyczące projektu „Wskocz do sieci” realizowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Doradztwo Ekonomiczno Finansowe Sp. z o.o. ze Świdnicy.

Sprawdź na jakie wsparcie możesz liczyć. Stwórzmy razem ponadregionalną sieć branżową PES.

Sieć wzmocniona potencjałem

Poniedziałek, 16 listopada 2020 r., w godz. 12:00 – 13:30

Rejestracja

  Sieć wzmocniona potencjałem - bezpłatne webinarium
  Zgodnie z przepisami art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z/s w Wałbrzychu, ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych, KRS: 0000066780, NIP: 8861029908, REGON: 89002702400000. Pani/Pana dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach kontaktowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz FRW Media Group Spółka z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  Bezpłatne webinarium to spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uczestniczenia w projekcie „Wskocz do sieci”.

  Projekt jest skierowany głównie do Podmiotów Ekonomii Społecznej, ale do włączenia się w działania zaproszone zostaną także firmy z sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Chodzi o to, aby uczestnicy, korzystając z indywidualnego wsparcia doradczego i czerpiąc wzajemnie ze swojej wiedzy i doświadczenia, chcieli przystąpić do istniejących już klastrów i byli zdolni do stworzenia ponadregionalnej sieci branżowej PES.

  Podziel się