Szkolenie "Pakiet na start" w Świdnicy

W dniu 27 września 2011 roku siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo Handlowej w Świdnicy odbyło sie bezpłatne szkolenie pod patronatem Roberta Jagły Przewodniczącego Komitetu Regionalnego Funduszu Regionu Wałbrzyskiego dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą pn. “PAKIET NA START”.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego we współpracy z Urzędem Skarbowym w Świdnicy, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Świdnicy, Dzierżoniowskim Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Wałbrzychu. Skierowane było do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W szkoleniu wzięło udział 21 osób z terenu województwa dolnośląskiego. Zakres tematyczny obejmował zagadnienia dotyczące procedury rejestracji firmy, wyboru formy opodatkowania, opłacania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zasad funkcjonowania funduszu poręczeń kredytowych oraz dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Jak wynika z ankiet ewaluacyjnych, szkolenie uzyskało wysoką ocenę zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl

X