Szkolenie "Komunikacja w miejscu pracy"

W dniu 24 marca 2011r. w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego odbyło sie szkolenie dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska pn. “Komunikacja w miejscu pracy”. Szkolenie zostało poprowadzone przez certyfikowanego trenera i miało formę warsztatów interaktywnych.

W trakcie szkolenia uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi m.in. komunikacji werbalnej i niewerbalnej, sztuki słuchania i przekazywania informacji oraz z zasadami firmowego kodeksu komunikacji. W szkoleniu wzieli udział przedsiebiorcy reprezentujący branże: medyczną, motoryzacyjną, usługowo-handlową, oraz budowlaną.

Informacje o terminach kolejnych szkoleń będą umieszczane na naszej stronie internetowej. Ponadto wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 74 66 44 810, email biuro@frw.pl, promocja@frw.pl.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl