fbpx

Webinarium dla wielkopolskich przedsiębiorców

Webinarium dla wielkopolskich przedsiębiorców

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Funduszem Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego oraz Funduszem Regionu Wałbrzyskiego zapraszają na bezpłatne webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”. Konferencja  odbędzie się 25 sierpnia 2020 roku w godzinach 10:00-12:00, na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z regionu wielkopolskiego aktualnie dostępnych instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z gamą dostępnych form wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw tj.:

  • uzyskanie lub wzmocnienie potencjału ekspansyjnego (eksport);
  • finansowanie umożliwiające realizację zamówienia publicznego;
  • wsparcie realizacji inwestycji zwiększających efektywność energetyczną, elektromobilność oraz wykorzystanie OZE, które mają na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawę jakości powietrza;
  • finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorstwo działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług;
  • wsparcie poręczeniowe (zabezpieczenie spłaty zobowiązań inwestycyjnych, obrotowych);
  • finansowanie zakupu nieruchomości zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego, powiązany z prowadzoną działalnością.

Osoby prowadzące

Monika Łebedyńska – Starszy Specjalista ds. obsługi klienta. Posiada 18 letnie doświadczenie sprzedażowe w bankowości korporacyjnej. Realizuje cele sprzedażowe zespołu doradców i analityków, jak również zadania indywidualne w zakresie obsługi polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. W Wielkopolskim Funduszu Rozwoju sp. z o.o. zajmuje się współpracą z przedsiębiorcami w zakresie doboru instrumentów finansowych i promocji regionu pod względem realizacji inwestycji rozwojowych. Wspiera specjalistów w zakresie tworzenia produktów finansowych i procedur sprzedażowych. W swojej pracy ceni długofalowe relacje z klientami i znajdowanie właściwych rozwiązań służących rozwojowi przedsiębiorstw.

Łukasz Walczyna – Dyrektor ds. projektów unijnych, od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem mechanizmów dystrybucji środków publicznych z wykorzystaniem instrumentów finansowych wspierających m.in. rozwój i podnoszenie konkurencyjności przedsiębiorstw oraz realizację projektów z zakresu rewitalizacji i efektywności energetycznej. Ekspert w dziedzinie  funduszy strukturalnych i pomocy publicznej. Współtwórca i realizator koncepcji utworzenia Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. Wcześniej odpowiedzialny m.in. za wdrażanie inicjatywy JESSICA i JEREMIE w Wielkopolsce.

Anna Juszczak-WątorAsystent Zarządu ds. Szkoleń i Promocji, od trzech lat związana z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, certyfikowany trener VCC, certyfikowany manager VCC. Realizuje działania związane z usługami szkoleniowymi, finansowymi oraz promocyjnymi. Opracowuje i koordynuje projekty w zakresie pozyskiwania środków finansowych na szkolenia, doradztwo oraz finansowanie działalności gospodarczej przedsiębiorców. Organizuje szkolenia, promuje usługi finansowe i szkoleniowe. Współpracuje w instytucjami okołobiznesowymi, szkoleniowymi, Jednostkami Samorządu Terytorialnego oraz mediami.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 21 sierpnia 2020 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Link logujący na webinarium zostanie przesłany do Uczestników dzień przed wydarzeniem.

Agenda

Podziel się