20–lecie działalności Regionalnego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Parkinsona w Wałbrzychu

Za nami uroczyste jubileuszowe spotkanie z okazji 20–lecia działalności Regionalnego Stowarzyszenia Osób z Chorobą Parkinsona w Wałbrzychu. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego objął Patronatem Honorowym wydarzenie.

Wałbrzyskie Stowarzyszenie działa na rzecz swoich członków, rozpowszechniania informacje o chorobie i metodach leczenia, współdziała z organizacjami społecznymi i placówkami służby zdrowia oraz organizuje wsparcie, mające na celu przeciwdziałaniu postawom rezygnacji, osamotnienia i bezradności, zwłaszcza wśród osób najciężej poszkodowanych.

Podczas uroczystości 20-lecia Stefan Zięba, Przewodniczący Stowarzyszenia podziękował wszystkim za przyjęcie zaproszenia oraz przedstawił w ogólnym zarysie działalność organizacji. Zaproszeni goście podziękowali z kolei członkom stowarzyszenia za wieloletnie zaangażowanie i nieocenioną działalność społeczną, troskę o opiekę i wsparcie osób chorych oraz ich opiekunów, które często wymagają poświęcenia i cierpliwości.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl