Pierwszy biznes w Głogowie

“Twój pomysł, nasze pieniądze” – za nami spotkanie dla przyszłych przedsiębiorców zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie. Ponad 60 osób poznaje tajniki prowadzenia własnego biznesu. Skąd pozyskać środki finansowe na start, jak poradzić sobie z formalnościami, jak płynnie przejść od pomysłu do realizacji – to tylko niektóre zagadnienia poruszane przez specjalistów.

Konferencja skierowana była do osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą. Informacje na temat jak skorzystać z dotacji na start do 17 tysięcy przekazał Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich objaśniał jak skorzystać ze środków unijnych dla osób powyżej 30 roku życia. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprezentował ofertę rządowego programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w Starcie II”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl