Akademia Gwiazd Biznesu – Przyszłość Twojej Firmy

Akademia Gwiazd Biznesu – Przyszłość Twojej Firmy

We wtorek, 20 czerwca 2023 roku zachodniopomorski biznes spotka się w Park Hotelu w Szczecinie podczas Akademii Gwiazd Biznesu – bezpłatnego wydarzenia, którego organizatorem jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Gośćmi specjalnymi konferencji będą profesor Andrzej Raszkowski – wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Guest Professor HTW Dresden oraz Tomasz Cincio – prezes zarządu Droplo, twórca platformy Redcart.pl.

Akademia Gwiazd Biznesu to cykl spotkań z przedsiębiorcami, które organizuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W czasie warsztatów i konferencji zawsze poruszane są ważne tematy dotyczące głównie sektora Mikro, Małych i Średnich Firm. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm – właścicieli i kadry zarządzającej, a także do samorządów i instytucji, stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

Tym razem, podczas spotkania w Szczecinie przedsiębiorcy rozmawiać będą o wyzwaniach, przed jakimi stoją w dobie dynamicznych zmian gospodarczych. To dobra okazja, aby dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja na rynku walutowym, czym jest e-commerce, a także co zrobić, by zredukować koszty i zwiększyć zysk.

Akademia Gwiazd Biznesu | Przyszłość Twojej Firmy

Wtorek, 20.06.2023r.,  9:00 – 12:30

Hotel Park, ul. Plantowa 1, Szczecin

WSTĘP: bezpłatny, wymagana rejestracja

ORGANIZATORZY: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, FRW Media Group, naszbiznes24.pl

PARTNERZY: AKCENTA, Droplo Sp. z o.o., Bank Gospodarstwa Krajowego, Północna Izba Gospodarcza, Twoje Finansowe Centrum

Gośćmi specjalnymi Akademii Gwiazd Biznesu będą profesor Andrzej Raszkowski – wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Guest Professor HTW Dresden oraz Tomasz Cincio – prezes zarządu Droplo oraz twórca platformy Redcart.pl.

Wykładowca akademicki oraz autor platformy do e-commerce podzielą się swoim doświadczeniami i wiedzą. Odpowiedzą na nurtujące pytania dotyczące rynku walutowego, stóp procentowych,  strategii rozwoju firmy, sprzedaży internetowej, starupów, inwestycji, obniżenia kosztów, pozyskania nowych klientów czy poprawy jakości dotychczasowych usług. Przedstawią szereg wypróbowanych rozwiązań i sprawdzonych sposobów na rozwój firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc dostępnych dla gości jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Akademia Gwiazd Biznesu | Przyszłość Twojej Firmy – agenda

08:00 – Rejestracja uczestników, powitalna kawa

09:00 – Rozpoczęcie – przywitanie gości

09:10 – Co nas czeka na rynku walutowym w III kwartale 2023?

Malwina Krakus, Radosław Jarema – AKCENTA

09:40 – Pierwszy Biznes – środki finansowe na rozpoczęcie działalności

Anna Juszczak-Wątor – Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

10:00 – Czym jest e-commerce i jak rozpocząć biznes w sieci?

Tomasz Cincio, Prezes Zarządu Droplo, twórca platformy Redcart.pl

11:00 – Makroekonomiczne otoczenie przedsiębiorstw – bieżąca sytuacja i perspektywy

dr hab. Andrzej Raszkowski, Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Guest Professor HTW Dresden

12:30 – 13:30 – Sesja pytań i odpowiedzi, networking, poczęstunek

REJESTRACJA:

Podziel się