Targi organizacji członkowskich DFOP na 10-lecie

Historie działalności swoich organizacji mieli okazję opowiedzieć wszyscy członkowie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych uczestniczący w Targach NGO z okazji 10-lecia DFOP. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotował na tą okazję własne stoisko wystawiennicze.

Targi odbyły się 27 czerwca w Krzyżowej i zostały połączone z Nadzwyczajnym Walnym Zebraniem Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, na którym m.in złożono podziękowania inicjatorom powstania Federacji, ale także przedstawiono sprawozdanie finansowe za rok 2013 i przyjęto wniosek o jego zatwierdzenie. Uroczyste spotkanie przeznaczone na prezentację organizacji pozwoliło lepiej się poznać, nawiązać partnerskie relacje, podzielić się doświadczeniami i dobrymi praktykami w obszarze działalności organizacji pozarządowych a także poczuć siłę Federacji.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl

X