fbpx

Akademia Gwiazd Biznesu – Optymalizuj Swój Biznes. Jak reagować na zmiany?

Akademia Gwiazd Biznesu – Optymalizuj Swój Biznes. Jak reagować na zmiany?

Akademia Gwiazd Biznesu, która odbędzie się 24 października w Wałbrzychu będzie poświęcona zagadnieniom optymalizacji procesów biznesowych. Odpowiemy na pytanie jak reagować na zmiany, aby uzyskać szereg korzyści. Jak maksymalizować zyski, zmniejszyć ponoszone koszty, a także zwiększyć efektywność pracy poprzez jej automatyzację.

Prowadzenie biznesu wiąże się z mnóstwem obowiązków, podejmowaniem wielu decyzji, mających realny wpływ na przyszłość przedsiębiorstwa oraz tworzeniem różnego typu dokumentów. W każdej płaszczyźnie można próbować wdrażać zmiany, które przyczynią się do poprawy kondycji firmy i pozwolą jej dopasować się do aktualnych standardów. Jednak jak się do tego zabrać? Wielu przedsiębiorców nie wie, jak powinna wyglądać optymalizacja procesów biznesowych. Nic dziwnego, to niezwykle złożony proces, który najlepiej przeprowadzać pod okiem specjalistów.

Akademia Gwiazd Biznesu

Optymalizuj Swój Biznes. Jak reagować na zmiany?

Poniedziałek, 24.10.2022 r., w godz. 11:00 – 15:00

Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia

Sala Multimedialna

Akademia Gwiazd Biznesu to cykl spotkań z przedsiębiorcami z Dolnego Śląska, które inicjuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W czasie warsztatów i konferencji poruszane są ważne tematy dotyczące głównie sektora Mikro, Małych i Średnich Firm. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm – właścicieli i kadry zarządzającej, a także do samorządów i instytucji, stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc dostępnych dla gości jest ograniczona (ok. 50), decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Urząd Miejski w Wałbrzychu, FRW Media Group Sp. z o.o., naszbiznes24.pl.

Partnerzy

CEO Petra Consulting, Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o., Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o, KrzysztofPilch.eu, InVałbrzych, Wałbrzyski Inkubator Przedsiębiorczości.

Agenda

 • 10:45 – rejestracja
 • 11:00 – 11:30 – Sylwia Petryna, Zastępca Przewodniczącego Rady Rozwoju Gospodarczego, CEO Petra Consulting: Jak odchudzić procesy usługowe i administracyjne – czyli co wyciąga Ci kasę z portfela?
 • 11:30 – 12:00 – Paweł Juskowiak – Wiceprezes Zarządu Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.: Klient, gracz czy dłużnik? (dlaczego klienci nie płaca w terminie, oszustwa gospodarcze – jak się ustrzec, w jaki sposób monitorować kondycję finansową kontrahenta zanim podpisze się umowę z klientem)
 • 12:00 – 12:30 – Rafał Matuszczyk, Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.: Psychologiczne aspekty odzyskiwania wierzytelności – czyli jak dmuchać na zimne i jak reagować skutecznie
 • 12:30 – 12:45 – przerwa kawowa
 • 12:45 – 13:15 – Krzysztof Pilch: Sukcesja w życiu osobistym i biznesie. O tym co zrobić aby zabezpieczyć ciągłość majątku w przypadku np. śmierci
 • 13:15 – 13:45 – Krzysztof Urbański Prezes Zarządu/CEO InVałbrzych: Perspektywy rynku nieruchomości z uwzględnieniem oferty Wałbrzyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
 • 13:45 – 14:15 – Anna Juszczak-Wątor, Oferta pożyczkowa Funduszu Regionu Wałbrzyskiego na założenie działalności gospodarczej i utworzenie stanowiska pracy
 • 14:15 – 15:00 – networking, loteria wizytowa, przerwa kawowa, zakończenie.

Rejestracja 

  Akademia Gwiazd Biznesu - Optymalizuj Swój Biznes. Jak reagować na zmiany?, 13 października 2022 r.?

  Zgodnie z przepisami art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z/s w Wałbrzychu, ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych, KRS: 0000066780, NIP: 8861029908, REGON: 89002702400000. Pani/Pana dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach kontaktowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz FRW Media Group Spółka z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

   

   

  Podziel się