fbpx

Konferencja “Dobre wsparcie na starcie”

Konferencja “Dobre wsparcie na starcie”

Konferencja „Dobre wsparcie na starcie” odbędzie się 14 marca 2019r. (czwartek)  o godz. 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałbrzychu. Spotkanie skierowane jest do osób bezrobotnych planujących założenie działalności gospodarczej.

Dobre wsparcie na starcie

Czwartek, 14 marca 2019 r., w godz. 10:00 – 12:00

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Ul. Ogrodowa 5B, Sala 123

„Dobre wsparcie na starcie” to bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości podjęcia działalności gospodarczej, organizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Wałbrzychu.

Podczas spotkania zostaną przedstawione szanse i zagrożenia związane z rozpoczęciem własnego biznesu oraz możliwości skorzystania ze zwrotnych – projekty unijne, środki rządowe, jak i bezzwrotnych źródeł wsparcia założenia własnej działalności gospodarczej.

Wydarzenie skierowane jest do osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, bezrobotnych, studentów, absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych.

Cel spotkania to rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy, jako elementy rozwoju rynku pracy, przeciwdziałania bezrobociu i promowanie zatrudnienia.

Program:

  • 10:00 – 11:00

Pierwsze kroki w biznesie – oferta programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie II”, „Mikropożyczka” dla bezrobotnych – Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

  • 11:00 – 12:00

Szanse i możliwości wsparcia przedsiębiorczych w ramach działań Powiatowego Urzędu Pracy – Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Organizatorzy:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
  • Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

REJESTRACJA

Ilość miejsc ograniczona.

 

Podziel się