Dni Otwarte Funduszy Europejskich – “Nasz kapitał, Twój sukces”.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – “Nasz kapitał, Twój sukces”.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – “Nasz kapitał, Twój sukces” już 11 maja 2018 roku w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. W ramach wydarzenia zaparszamy na bezpłatne szkolenie i warsztat. Start godzina 10:00.

W ramach wydarzenia organizowanego w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie i warsztat pn. „Jak z sukcesem otrzymać wsparcie w ramach Funduszu Pożyczkowego dla Podmiotów Ekonomii Społecznej”. Tylko u Nas uzyskacie kompleksowe informacje na temat możliwości rozwoju PES, dowiecie się o jakie środki mogą aplikować PES oraz gdzie mogą otrzymać szeroko rozumiane wsparcie.

Wskażemy jak wypełnić wniosek o wsparcie i jak napisać biznes plan który zagwarantuje sukces w pozyskaniu potrzebnych funduszy. Powiemy też o tym jak zarządzać finansami w przedsiębiorstwach społecznych oraz jak skutecznie promować swoją działalność wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia marketingowe.

Jako przykłady dobrych praktyk przedsiębiorczości społecznej zaprezentujemy najciekawsze dotychczasowe projekty, które otrzymały wsparcie w ramach Funduszu Pożyczkowego dla Podmiotów Ekonomii Społecznej jak np. projekt budowy obserwatorium astronomicznego w jednej ze szkół, czy projekt edukacyjno-historyczny związany z zakupem wigwamu wraz z wyposażeniem, jak również ciekawy projekt realizowany przez Spółdzielnię Socjalna Arte z Bielawy.

Na wszystkie zainteresowane osoby będzie czekał smaczny poczęstunek. Zapraszamy!

„Jak z sukcesem otrzymać wsparcie w ramach Funduszu Pożyczkowego dla Podmiotów Ekonomii Społecznej”

Piątek, 11 maja 2018 r., godz.10:00 -14:00 

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

ul. Limanowskiego 15

58-300 Wałbrzych 

Kontakt: tel.- 74 66 44 838, e-mail: beata.szczepankowska@frw.pl

Podziel się