fbpx

Uczniowie z wizytą w FRW

Uczniowie z wizytą w FRW

Światowy Tydzień przedsiębiorczości- największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość, właśnie trwa. To 143 państwa, setki tysięcy wydarzeń i miliony uczestników. Z tej okazji Fundusz Regionu Wałbrzyskiego razem z Dolnośląskimi Pracodawcami organizuje cykl spotkań w Wałbrzychu i Świdnicy.

Dzisiaj rozpoczęły się wizyty studyjne w wybranych przedsiębiorstwach, skierowane do uczniów szkół średnich i studentów. W swoich progach Fundusz Regionu Wałbrzyskiego gościł dzisiaj grupę uczniów, której zaprezentował swoją działalność i ofertę, a także przybliżył zagadnienia związane z przedsiębiorczością. Kolejna wizyta w siedzibie Funduszu jest zaplanowana na dzień jutrzejszy.

Zwieńczeniem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w wydaniu wałbrzysko-świdnickim będzie Gala Przedsiębiorczości. Zaplanowano ją na piątek, 21 listopada 2014 r. o godz. 12:00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowe im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu (ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych).

Gala będzie m.in. podsumowaniem cyklu wizyt studyjnych uczniów, studentów i przedsiębiorców z naszego regionu, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W trakcie uroczystości Dolnośląscy Pracodawcy oraz Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wręczą statuetkę Lidera Przedsiębiorczości dla najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorcy z regionu!

Wstęp na Galę jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia: do środy, 19 listopada 2014 r. na adres biuro@dp.org.pl, podając: imię, nazwisko i nazwę firmy/organizacji z dopiskiem „Gala Przedsiębiorczości”.

Podziel się