Kłodzko stawia na rozwój

Ostatni tydzień upłynął w Funduszu Regionu Wałbrzyskiego pod znakiem aktywności na terenie powiatu kłodzkiego. Nasi konsultanci i doradcy uczestniczyli tam w spotkaniach z przedsiębiorcami i samorządowcami.

W miniony wtorek, 8 kwietnia Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wziął udział nie tylko w Forum Gospodarczym Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z udziałem Wiceminister Gospodarki, Ilony Antoniszyn-Klik.

Nasza kadra służyła też swą wiedzą i doświadczeniem na konferencji „Rozwój przedsiębiorczości w powiecie kłodzkim”. Spotkanie w Hotelu „Merto” w Boguszynie zorganizowali wspólnie Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Kłodzku.

Seminarium skupiało się na przekazaniu przedsiębiorcom i pracodawcom informacji na temat konkurencyjności i innowacyjności w biznesie. Jednym z istotnych jego punktów była prezentacja Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, dotycząca pozyskiwania środków finansowych w ramach Inicjatywy JEREMIE.

W konferencji wzięło udział prawie stu przedsiębiorców z powiatu kłodzkiego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl

X