Fundusz w barwach tęczy

Fundusz w barwach tęczy

Szanowni Państwo!

Nawiązując do tradycji Prima Aprilisowych psikusów, również my pozwoliliśmy sobie na mały żart -informując Państwa o tym, że budynek Funduszu Regionu Wałbrzyskiego wyróżnia się kolorem tęczy. Remont był oczywiście „zabiegiem kosmetycznym” z wykorzystaniem techniki komputerowej.

Mimo tego, iż elewacja naszej siedziby ciągle pozostaje w kolorze piaskowym, a nie jest tęczowa, to niezmiennie jesteśmy przychylni, tolerancyjni i równo traktujemy wszystkie firmy z całego sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości, z każdej branży.

Podkreślamy także to, że naszym priorytetem jest rozwój przedsiębiorczości w regionie, dlatego tak duży nacisk w swojej pracy kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta. Z taką samą atencją traktujemy przedstawicieli biznesu, którzy korzystają z drobnych pożyczek, jak i tych, którzy decydują się na milionowe inwestycje.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej siedziby przy ul. Limanowskiego 15 w Wałbrzychu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godz. 7:30 – 15:30.

Robert Jagła

Prezes Zarządu

Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Podziel się