fbpx

Eco wyzwania w 2015 roku!

Eco wyzwania w 2015 roku!

W wałbrzyskim Hotelu „Maria” przedsiębiorcy, samorządowcy i eksperci 13 listopada skupili się na Eco wyzwaniach, jakie czekają ich w 2015 roku. Główne tematy spotkania to przede wszystkim innowacje w zakresie: niskiej emisji, gospodarki odpadami, rozwiązań prawnych, a także nowości w finansowaniu pro ekologicznych inwestycji. Patronem wydarzenia był Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Wykładowcami byli eksperci związani z ekologią z najlepszych wyższych uczelni w Polsce oraz autorytety, które interpretują najnowsze przepisy prawne i uregulowania ustawowe z Ministerstwa Ochrony Środowiska. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, jako instytucja bliska naturze i biznesowi, przygotował na tą okazję prezentację oraz własne stoisko.

Wśród gości m.in. Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – Małgorzata Skucha, poseł Ewa Wolak – wiceprzewodnicząca komisji zasobów ochrony środowiska i gospodarki wodnej, prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego- Robert Jagła, Jacek Bożek – założyciel i Prezes Klubu Gaja oraz Jerzy Ignaszak – wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Paweł Karpiński – zastępca dyrektora Wydziału Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Fot. EKOpraktyczni.pl

Podziel się