Spotkanie branży turystycznej w Karpaczu

Przedstawiciele firm branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej dyskutowali 22 października w Karpaczu o możliwościach rozwoju i wspólnych projektach. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przedstawił uczestnikom spotkania możliwość skorzystania z unijnych zwrotnych instrumentów finansowych.

Spotkanie zorganizowane przez regionalny związek Konfederacji Lewiatan w Hotelu Relaks było okazją do zdobycia cennych informacji od ekspertów z zakresu funduszy unijnych, preferencyjnych pożyczek i prawa dla przedsiębiorców. Swoją wiedzą dzielili się specjaliści z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Dolnośląskich Pracodawców oraz Kancelarii Prawnej Bojarski i Szchmidt-Kwiecińska.

Organizatorom zależało na przygotowaniu branży turystycznej do wejścia w nowe rozdanie środków unijnych 2014-2020, a także na zintegrowaniu branży turystycznej w regionie jeleniogórskim. Spotkanie zakończyło się indywidualnymi konsultacjami.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl