fbpx

Prezes FRW zostanie posłem

Prezes FRW zostanie posłem

Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego zostanie Posłem na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. W ławach na ul. Wiejskiej zajmie miejsce po rezygnacji z mandatu posła Jakuba Szulca, byłego wiceministra zdrowia. Ślubowanie nowego parlamentarzysty zaplanowano na środę (27 sierpnia 2014r.), jako pierwszy punkt obrad 73. posiedzenia Sejmu. Robert Jagła zostanie posłem społecznym. Oznacza to, że będzie łączył obowiązki prezesa FRW z pracą parlamentarną.

Robert Jagła:

– Kandydując do Sejmu zapewniałem o chęci pracy na rzecz regionu i rozwiązywania jego problemów i nadal podtrzymuję swoją deklarację. Do tej pory udowadniałem to swoim zaangażowaniem w pracę zawodową i społeczną, teraz przyszedł czas na aktywność w Parlamencie. Dołożę, wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania tych, którzy w wyborach w 2011 roku oddali na mnie głos.

Praca w Funduszu Regionu Wałbrzyskiego to dla mnie jeden z priorytetów w moim życiu. Nie ukrywam, że nie chcę z niej rezygnować. Obowiązki zawodowe w Funduszu będę łączył z pracą parlamentarną, gdyż od początku zamierzałem zostać posłem społecznym. Mam to szczęście, że zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, otaczam się ludźmi przychylnymi i profesjonalnie przygotowanymi to tego, co robią. Wierzę, że z ich pomocą moje plany powiodą się z korzyścią zarówno dla FRW, jak i dla regionu, z którego startowałem.

 

Podziel się