fbpx

Świąteczna paczka FRW trafiła do potrzebujących

Świąteczna paczka FRW trafiła do potrzebujących

Szansa na piękne i godne święta. Pracownicy Funduszu Regionu Wałbrzyskiego pomagają tym, którzy znaleźli się w potrzebie. Świąteczna paczka FRW to najnowszy społeczny projekt fundacji, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia Fundusz Regionu Wałbrzyskiego chce docierać do kolejnych osób z regonu wałbrzyskiego dotkniętych przez los. Podzielić się szczęściem z najbardziej potrzebującymi, dać im siłę i nadzieję na inne życie.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, dlatego postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dla trzech wałbrzyskich rodzin. W zbiórkę zaangażowali się wszyscy pracownicy, ponad 30 osób. Wspólnymi siłami udało nam się zaspokoić podstawowe potrzeby. Przygotowane podarunki dotarły do potrzebującej rodziny, za co bardzo dziękuję całemu zespołowi Funduszu Regionu Wałbrzyskiego – mówi Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.  – Nasze rodziny już świętują ten magiczny czas. Dlatego pamiętajmy warto pomagać – dodaje.

W tym roku  w wytypowaniu rodzin do dedykowanej pomocy uczestniczyła Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, Konradów.

Zapraszamy do pomocy przy przyszłorocznej Świątecznej Paczce FRW także inne instytucje z regionu. Razem możemy więcej – przekonuje Robert Jagła.

Podziel się