fbpx

Ruszyła Pożyczka Płynnościowa  dla Pomorza Zachodniego

Ruszyła Pożyczka Płynnościowa  dla Pomorza Zachodniego

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego podpisał umowę z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. na wsparcie firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Pożyczka płynnościowa umożliwia mikro, małym i średnim firmom z województwa zachodniopomorskiego  na sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem bieżącej działalności i zapewnieniem jej płynności finansowej.

Wsparcie mogą otrzymać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa: zachodniopomorskiego, działające w sektorach szczególnie dotkniętych w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19 (m.in. transport, turystyka, kultura, hotelarstwo, handel detaliczny, gastronomia, i inne)

Główne parametry pożyczki:

  • maksymalna kwota pożyczki wynosi do 250 000,00 zł*,
  • maksymalny okres spłaty — do 60 miesięcy,
  • oprocentowanie — od 0,15 %,
  • karencja w spłacie —  do 6 miesięcy w dowolnym momencie trwania pożyczki,
  • brak opłat i prowizji,
  • brak wkładu własnego,
  • minimum formalności,
  • krótki czas rozpatrzenia wniosku,

Pożyczka może finansować do 100% wydatków. Z pożyczki finansowane są wydatki w kwotach brutto.

WIĘCEJ NA TEMAT POŻYCZKI PŁYNNOŚCIOWEJ

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE  klikając w link lub obrazek poniżej.

Podstawą do ubiegania się o Pożyczkę Płynnościową, z wykorzystaniem formularza online, jest dołączenie do wniosku pożyczkowego wymaganych przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wypełnionych, podpisanych i zeskanowanych dokumentów aplikacyjnych ze strony frw.pl – DOKUMENTY DO POBRANIA. Wnioski bez wypełnionych, podpisanych i zeskanowanych załączników nie będą rozpatrywane.

Przedsiębiorcy, którzy złożyli wniosek z wykorzystaniem formularza online, zobowiązani są przedłożyć w FRW oryginały dokumentów stanowiących załączniki do wniosku, niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji w przedmiocie udzielenia pożyczki.

Podziel się