fbpx

Ruszyła współpraca z LFPK w Zielonej Górze

Ruszyła współpraca z LFPK w Zielonej Górze

Zarząd Funduszu Regionu Wałbrzyskiego podpisał umowę współpracy z Lubuskim Funduszem Poręczeń Kredytowych w Zielonej Górze. Umowa umożliwi przedsiębiorcom skorzystanie z poręczeń zabezpieczających zwrot produktów finansowych. Rozbudowa sieci sprzedaży ma szczególne znaczenie dla przedsiębiorców z terenu województwa lubuskiego.

W dniu 14 maja 2021 r. FRW podpisał porozumienie o współpracy z Lubuskim Funduszem Poręczeń Kredytowych. Uroczyste podpisanie Umowy o współpracy z Partnerem odbyło się w siedzibie FRW w Wałbrzychu. Umowa została podpisana ze strony FRW przez Prezesa Zarządu, Roberta Jagłę i Członka Zarządu, Zdzisławę Leszczyńską-Chruścik, natomiast ze strony LFPK Sp. z o.o. umowę podpisał Prezes Zarządu, Łukasz Pabierowski.

Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych powstał w Zielonej Górze w 2002 roku z inicjatywy Sejmiku Województwa Lubuskiego. Celem jego powołania było ożywienie działalności podmiotów gospodarczych działających na terenie Województwa Lubuskiego poprzez udzielanie poręczeń zabezpieczających zwrot kredytów, pożyczek, leasingów, wadiów oferowanych przez instytucje finansowe współpracujące z LFPK dla przedsiębiorców.

LFPK udziela poręczeń na zabezpieczenie kredytów, pożyczek, leasingów i zapłaty wadium dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Kontakt

Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

ul. Kupiecka 32B,

65-058 Zielona Góra

tel.: 68 323 96 00

e-mail: lfpk@lfpk.pl

Podziel się