fbpx

Tworzymy ponadregionalną sieć branżową PES – bezpłatne webinarium

Tworzymy ponadregionalną sieć branżową PES – bezpłatne webinarium

Stała opieka specjalisty do spraw przedsiębiorczości społecznej, indywidualne doradztwo eksperta, wsparcie marketingowe, szkolenia i networking, wizyty studyjne, czy uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych. Tyle mogą zyskać Podmioty Ekonomii Społecznej, Przedsiębiorstwa Społeczne oraz firmy z sektora MŚP z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i opolskiego przystępując do projektu „Wskocz do Sieci”. Dowiedz się więcej podczas spotkania online 8 grudnia 2020, godz.12:00.

Już 8 grudnia zapraszamy na bezpłatne webinarium „Tworzymy ponadregionalną sieć branżową PES”, dotyczące projektu „Wskocz do sieci” realizowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Doradztwo Ekonomiczno Finansowe Sp. z o.o. ze Świdnicy. Sprawdź na jakie wsparcie możesz liczyć.

Oferujemy:

  • stałą opiekę specjalisty ds. przedsiębiorczości społecznej
  • indywidualne doradztwo eksperta (ok. 4 000 zł/podmiot)
  • wsparcie marketingowe (ok. 1 000 zł/podmiot )
  • szkolenia i networking
  • wizyty studyjne
  • dostęp do bazy dobrych praktyk
  • uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych

Tworzymy ponadregionalną sieć branżową PES

Wtorek, 8 grudnia 2020 r., w godz. 12:00 – 13:30

Rejestracja

Tworzymy ponadregionalną sieć branżową PES
Zgodnie z przepisami art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z/s w Wałbrzychu, ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych, KRS: 0000066780, NIP: 8861029908, REGON: 89002702400000. Pani/Pana dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach kontaktowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz FRW Media Group Spółka z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Bezpłatne webinarium to spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uczestniczenia w projekcie „Wskocz do sieci”.

Projekt jest skierowany głównie do Podmiotów Ekonomii Społecznej, ale do włączenia się w działania zaproszone zostaną także firmy z sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Chodzi o to, aby uczestnicy, korzystając z indywidualnego wsparcia doradczego i czerpiąc wzajemnie ze swojej wiedzy i doświadczenia, chcieli przystąpić do istniejących już klastrów i byli zdolni do stworzenia ponadregionalnej sieci branżowej PES.

Więcej informacji na temat projektu „Wskocz do sieci”

Podziel się