Wsparcie dla przedsiębiorczych Dolnoślązaków – bezpłatne webinarium

Wsparcie dla przedsiębiorczych Dolnoślązaków – bezpłatne webinarium

Prowadzisz firmę na Dolnym Śląsku? Szukasz środków na założenie lub rozwój działalności? Już 25 września zapraszamy na bezpłatne webinarium „Wsparcie dla przedsiębiorczych Dolnoślązaków – pożyczki unijne i rządowe Funduszu Regionu Wałbrzyskiego”. Sprawdź na jakie finasowanie możesz liczyć i na jakie inwestycje możesz wziąć pożyczkę.

Wsparcie dla przedsiębiorczych Dolnoślązaków – pożyczki unijne i rządowe Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Piątek, 25 września 2020 r., w godz. 10:00 – 12:00

Rejestracja

  Wsparcie dla przedsiębiorczych Dolnoślązaków - bezpłatne webinarium
  Zgodnie z przepisami art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z/s w Wałbrzychu, ul. Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych, KRS: 0000066780, NIP: 8861029908, REGON: 89002702400000. Pani/Pana dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach kontaktowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz FRW Media Group Spółka z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  Bezpłatne webinarium to spotkanie informacyjne dotyczące możliwości podjęcia i rozwoju działalności gospodarczej, organizowane przez Fundusz Regionu.

  Podczas szkolenia zostaną przedstawione możliwości skorzystania ze zwrotnych źródeł wsparcia na nowe inwestycje, wdrożenie innowacji, tworzenie start-upów, zakup nieruchomości, zakup środków obrotowych czy pokrycie wydatków  bieżących.

  Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, bezrobotnych, studentów, absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej.

  W programie

  • Efektywność energetyczna w MŚP,
  • Mikropożyczka dla bezrobotnych
  • Pierwszy Biznes Wsparcie w Starcie II
  • Regionalna Pożyczka Hipoteczna, Obrotowa i Inwestycyjna
  • Wskocz do sieci
  • Pożyczka Płynnościowa dla PES

  Podziel się