fbpx

Złote Serce dla Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Złote Serce dla Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Serce ze złota otrzymał Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Niezwykła nagroda jest wyróżnieniem wręczanym przez Ryszarda Nowaka, wałbrzyskiego radnego i przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej, w imieniu mieszkańców dzielnic Biały Kamień i Konradów. Szczerozłote serce otrzymują osoby otwarte, wrażliwe, gotowe zawsze pomagać innym.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego od 10 lat aktywnie wspiera  inicjatywy naszej społeczności. Zawsze możemy liczyć na pomoc i życzliwość fundacji – mówi Ryszard Nowak. Podkreśla, że Robert Jagła, oraz pracownicy FRW  wspierają przede wszystkim młodzież. – Są zawsze gotowi pomagać. Dzięki finansowaniu udało nam się zakupić chociażby setki wyprawek szkolnych dla naszych dzieciaków – dodaje.

„Złote Serca” to inicjatywa Ryszarda Nowaka, miejskiego radnego, przewodniczącego RWS-u w dzielnicy Biały Kamień. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę od 26 lat osobom, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju i poprawy warunków życia mieszkańców Wałbrzycha. Napis widniejący na wyróżnieniu “Złotym Sercu” głosi: “Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wrażliwość na ludzkie cierpienie. Za bycie człowiekiem”.

Jesteśmy zaskoczeni tym wyróżnieniem. Ale to chyba oznacza, że praca naszego zespołu ma sens. Bo to dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników jesteśmy wstanie wspierać społeczne inicjatywy z naszego regionu.  Złote Serce to ogromne wyróżnienie dla całego Funduszu Regionu Wałbrzyskiego – dziękuje Robert Jagła, prezes FRW.

Złote Serce w siedzibie FRW wręczyli przedstawiciele RWS oraz senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Wspólnota przekazała także list od Poseł na Sejm RP Katarzyny Mrzygłockiej.

 

 

Podziel się