Twój biznes – od małego do wielkiego

Twój biznes – od małego do wielkiego

“Twój biznes – od małego do wielkiego” to konferencja, która była sporą dawką wiedzy o możliwościach rozwoju biznesu oraz etyki w biznesie i budowania firmy w oparciu o fundamenty zasad odpowiedzialności społecznej.

Spotkanie odbyło się 10 listopada br. w  Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, gdzie przybyli przedsiębiorcy, osoby planującye rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz eksperci i praktycy. Konferencja  została zorganizowana przez Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, Urząd Miejski w Dzierżoniowie i FRW Media Group, przy wsparciu merytorycznym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Loży Dolnośląskiej Business Centre Club oraz Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, kóry był partnerem wydarzenia, przygotował dla przedsiębiorców stoisko eksperckie, na którym specjalisci udzielali informacji o aktualnej ofercie pożyczkowej. Podczas konferencji uczestnicy otrzymali informacje dotyczące: zachęt inwestycyjnych; zwolnień podatkowych; zewnętrznych źródeł finansowania takich, jak kredyty, pożyczki, dofinansowania działalności z funduszy europejskich i programów rządowych. Udział w spotkaniu był bezpłatny.

Podziel się