fbpx

Jubileusz 25-lecia i Gwiazdy Biznesu!

Jubileusz 25-lecia i Gwiazdy Biznesu!

Tegoroczna Gala Finałowa Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu” była dla Funduszu Regionu Wałbrzyskiego wyjątkowa, ponieważ została połączona z obchodami 25-lecia instytucji. Wspólnie z przedsiębiorcami FRW świętował ten piękny jubileusz.

Uroczystość odbyła się 23 maja w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia i było wspaniałą okazją do posumowania zarówno pracy FRW, jak i sukcesów przedsiębiorców. W uroczystym duchu ponownie nagrodzone zostały wyróżniające się na Dolnym Śląsku mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, podmioty ekonomii społecznej oraz samorządy przyjazne biznesowi.

„Gwiazdami Biznesu 2017” zostali: BROOKVENT Polska Sp. z o.o. (kategoria Mikro Firma), „DWORZYSKO” R. Tomaszewski i synowie Sp. z o.o. (kategoria Mała Firma), DOMINO POLSKA Sp. z o.o., Sp.k. (kategoria Średnia Firma), Fundacja Manus (kategoria Podmiot Ekonomii Społecznej), SIETCH Sp. z o.o. (kategoria Biznes Odpowiedzialny Społecznie). Urząd Miasta Jelenia Góra zdobyła statuetkę w kategorii Samorząd Przyjazny Biznesowi. Roman Szełemej, Prezydent Wałbrzycha triumfował w kategorii Osobowość.

Plebiscyt „Gwiazdy Biznesu” w ciągu trzech lat zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Co roku gromadzi blisko 500 znamienitych gości, w tym osobowości świata biznesu, polityki, kultury i sportu. Wszyscy jego uczestnicy przyczyniają się do realizacji szczytnego celu, jakim jest rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie – mówi Prezes Zarządu Robert Jagła.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Z dumą i radością patrzymy, jak sięgają Państwo po statuetki „Gwiazd Biznesu” i dzielą się swoimi osiągnięciami, motywując nas wszystkich do dalszej pracy, za co pragniemy podziękować.

Podziel się