Jak inwestować w biznesie? Podsumowanie gdańskiej Akademii Gwiazd Biznesu

Jak inwestować w biznesie? Podsumowanie gdańskiej Akademii Gwiazd Biznesu

Jak reagować na zmiany ekonomiczne. Jak inwestować, aby zmniejszyć ponoszone koszty, a także jak wygląda sytuacja na rynku walutowym. My już wiemy, dzięki spotkaniu Akademia Gwiazd Biznesu – Zainwestuj w rozwój biznesu – wyzwania, rynek finansowy, trendy.

Wiemy też że:

  • Inflacja pozostanie na bardzo wysokim poziomie przez cały bieżący rok, pomimo stabilizacji cen energii (cena spot gazu ziemnego TTF poniżej 50 euro za MWh po raz pierwszy od 17 miesięcy).
  • Ryzyko walutowe pojawia się w przypadku rozliczeń biznesowych z udziałem obcej waluty. Wynika z fluktuacji i nieprzewidywalności kursów walutowych aż 43 % badanych inwestorów ocenia poziom przygotowania do wdrożenia rozporządzenia SFDR (wkrótce CSRD) jako średni lub niski
  • Pożyczka Inwestycyjna II dla mikro i małych przedsiębiorstw realizujących inwestycje na terenie województwa pomorskiego ma stałe oprocentowanie wynoszące 2,85% (na zasadach pomocy de minimis)
  • Algorytm TIKTOKA działa na zasadzie: ponowne odtworzenia filmiku, obejrzenie filmiku do końca, udostępnienia, komentarze i polubienia
  • Godziny publikacji na TIKTOKU nie mają znaczenia

Gościem specjalnym –  ze szkoleniem Jak wypromować siebie i swój biznes na Tik Toku? – będzie Patrycja Roszczyk – specjalistka marketingu na TikToku. Jej konto PKsisters ,które prowadzi razem z siostrą, obserwuje ponad 1,3 miliona osób. Współpracowała na TikToku z największymi markami w Polsce i na świecie takimi jak m.in.: Apart, Xiaomi, InPost, Biedronka, Aliexpress i wiele innych. Oprócz realizacji reklam i szkoleń, Patrycja prowadzi także profile marek i osób prywatnych, które wygenerowały ponad 400 milionów wyświetleń bez płatnej promocji, generując wysoką sprzedaż.

Partnerami wydarzenia byli: Akcenta Poland, Bank Gospodarstwa Krajowego, Twoje Finansowe Centrum, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A., Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Wkrótce kolejne spotkanie z cyklu Akademia Gwiazd Biznesu

 

Podziel się