FRW w Loży Ekspertów na Uniwersytecie Zielonogórskim

Eksperci, pracodawcy, studenci i absolwenci spotkali się 18 marca 2015 roku na XIII Targach Pracy Etat 2015 organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego. FRW zasiadł w loży ekspertów i prezentował program Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie, który jest skierowany do tych którzy szukają pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności.

Pracodawcy i osoby zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub praktyk mogli skonfrontować wzajemne oczekiwania i wymagania. W tegorocznej edycji wzięło udział osiemdziesięciu dwóch wystawców (w tym 6 ekspertów) z najróżniejszych branż, od szeroko reprezentowanej branży mechanicznej, poprzez IT, samochodową, farmaceutyczną, budowlaną. Były obecne służby celne, wojsko oraz agencje pośrednictwa pracy.

Z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy swoje oferty przedstawiły instytucje na co dzień zajmujące się promowaniem przedsiębiorczości,  a także instytucje zajmujące się problematyką zatrudnienia. Studenci i absolwenci uczestniczyli w warsztatach, wykładach i prezentacjach firm.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl

X