Rogate statuetki wręczone – Muflony 2017

Rogate statuetki wręczone – Muflony 2017

Faurecia Wałbrzych, Gmina Głuszyca, SirBud, Gmina Strzegom oraz Corthinx – to zwycięzcy jubileuszowego XX Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2017. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w Zamku Książ, którą poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Klaudia Carlos. Muzyczną gwiazdą wieczoru była Gaba Kulka.

W tym roku na konkurs napłynęła rekordowa ilość zgłoszeń, bo aż 61. To najwięcej od 10 lat.  W szranki stanęli przedsiębiorcy, samorządowcy oraz instytucje z kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego i kamiennogórskiego. Podczas XX Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2017 kapituła wybrała najlepszych z najlepszych w pięciu kategoriach konkursowych w tym dwóch nowych: Nasza Przyjazna Gmina oraz Inwestycja 20-lecia.

Triumfatorem w kat. Firma Odpowiedzialnego Biznesu została Faurecia Wałbrzych S.A. Przyjazną gminą uznano Głuszycę, a wydarzeniem/inicjatywą zeszłego roku bezapelacyjnie wybrano ME w WKKW, które zorganizowali wspólnie gmina Strzegom i LKS Stragona. Najlepszą Mikro/Małą Firmą została wałbrzyska spółka Corthinx, produkująca jachty i katamarany, a za Inwestycję 20-lecia uznano odbudowę kompleksu Wodniak przy Jeziorze Bystrzyckim, której dokonała firma SirBud.

Statuetki i dyplomy najlepszym z najlepszych wręczono podczas uroczystej gali w Zamku Książ, która poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Klaudia Carlos. Muzyczną gwiazdą wieczoru była natomiast Gaba Kulka.

Organizatorem Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego po raz kolejny został Partnerem tej szczytnej idei, która od 20 lat integruje lokalne środowisko biznesowe wyróżniając najlepszych przedsiębiorców i dając dobry przykład w regionie.

Wyniki XX Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2017

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

1.Faurecia Wałbrzych S.A.

2.Spółdzielnia Socjalna Arte

3.Pentair Poland Sp. z o.o.

Inwestycja 20-lecia

1.SirBud spółka Jawna

2.Aurum Usługi Budowlane

3.Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

Mikro/Mała Firma

1.Corthinx Sp. z o.o.

2.Bimart s.c.

3.Medyk Zespół Usług Medycznych Sp. z o.o.

Nasza Przyjazna Gmina

1.Gmina Głuszyca

2.Gmina Jedlina-Zdrój

3.Gmina Nowa Ruda

Wydarzenie/Inicjatywa 2017 Roku

1.Gmina Strzegom

2.Centrum Kultury w Nowej Rudzie

3.Gmina Jedlina-Zdrój

 

Podziel się