fbpx

Spotkanie informacyjne z ekspertami w Dzierżoniowie

Spotkanie informacyjne z ekspertami w Dzierżoniowie

Z myślą o przedsiębiorcach poszukujących środków na inwestycje oraz osobach chcących założyć własną działalność gospodarczą Fundusz Regionu Wałbrzyskiego razem z Urzędem Miasta w Dzierżoniowie zorganizował konferencję. Spotkanie informacyjne „Unijne pieniądze dla Twojej firmy” odbyło się 22 października i przyciągnęło do Dzierżoniowa liczne grono zainteresowanych.

Przybyłych gości przywitał prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego Robert Jagła oraz Zastępca Burmistrza Dzierżoniowa Pan Andrzej Bolisęga.

Podczas konferencji omówiony został dokładnie realizowany przez FRW program „Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie”. O środkach na założenie działalności gospodarczej dostępnych dla osób bezrobotnych mówił przedstawiciel Wojewódzkiego Dolnośląskiego Urzędu Pracy. Marcin Kowalski z Human Partner Sp. z o.o. ostrzegał natomiast przed najczęściej popełnianymi błędami przy ubieganiu się o środki z Unii Europejskiej. Spotkanie zwieńczyły indywidualne konsultacje, podczas których uczestnicy mogli osobiście poradzić się ekspertów.

 

Podziel się