fbpx

Zabawa, integracja i świąteczny klimat

Zabawa, integracja i świąteczny klimat

Pracownicy Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, po bardzo pracowitym czasie, wreszcie mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu. Wykonali prześliczne ozdoby wielkanocne!

W ostatnich kilku miesiącach doradcy, konsultanci i specjaliści z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego wzięli udział w rekordowej liczbie spotkań, konferencji, sympozjów, targów i giełd finansowych, które odbywały się na terenie całego Dolnego Śląska.

To był bardzo intensywny czas, dlatego wreszcie, ulegając świątecznemu nastrojowi, możemy pozwolić sobie na chwilę relaksu i zabawymówi Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, który wczoraj popołudniu przygotował swoim pracownikom niespodziankę.

Wezwał cały zespół do sali konferencyjnej i… zaprosił do zajęć plastycznych! Na stołach czekały farby, bibuły i wycinanki, z których każdy miał przygotować ozdoby wielkanocne.

Jak widać na zdjęciach, wszyscy ochoczo wzięli się do pracy, a śmiechu było co niemiara. Zabawa była po prostu świetna! Po niej cały zespół udał się uroczysty świąteczny obiad.

Podziel się