fbpx

Kto postawi na eko-biznes?

Kto postawi na eko-biznes?

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego był partnerem Zielonej Akademii Kobiet Zainspirowanych „Ekoistki”. W spotkaniu poświęconemu tematyce ekologicznej, znalazł się też czas na rozmowę o eko-biznesie. Tu prezentowaliśmy swe pomysły jako instytucja od ponad 20 lat wspierająca przedsiębiorców na Dolnym Śląsku.

Możliwości finansowania przedsięwzięć biznesowych w dziedzinie ekologii zdominowały tym razem prezentację Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Wszystko zgodnie z tematyką Akademii Kobiet Zainspirowanych, która odbyła się w sobotę, 29 marca w Hotelu Maria w Wałbrzychu.

Mając na względzie rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz budowanie postaw przedsiębiorczych na Dolnym Śląsku, dokładamy starań, aby nasze wsparcie służyło też działaniom innowacyjnym i proekologicznym.

Niezmiennie, wszystkim przedsiębiorcom oferujemy takie same, najlepsze warunki:

  • pożyczki do 1 miliona złotych
  • stałe oprocentowanie roczne w wysokości od 2%
  • nie pobieramy prowizji za rozpatrzenie wniosku pożyczkowego
  • okres spłaty do 5 lat

Będąc w „zielonym klimacie” spotkania „Ekoistki”, warto podkreślić, że Funduszu Regionu Wałbrzyskiego sam stara się być instytucją „eko”. Działania proekologiczne wdrażane są u nas w wielu sferach funkcjonowania. Począwszy od codziennej segregacji odpadów, przez rozsądne drukowanie tylko koniecznych dokumentów, po oszczędność energii elektrycznej (choćby gaszenie niepotrzebnych świateł i wyłączanie urządzeń, z których aktualnie nie korzystamy).

Podziel się