fbpx

Nowe kierunki studiów podyplomowych na UEW

Nowe kierunki studiów podyplomowych na UEW

Zapisz się na nowy kierunek studiów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Lider zielonej gospodarki lub Menadżer CSR. Trwa rekrutacja na studia stacjonarne, niestacjonarne, podyplomowe, doktorskie i MBA.

Lider zielonej gospodarki

Celem studiów podyplomowych  jest umożliwienie zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie diagnozowania problemów środowiskowych, społecznych, gospodarczych i organizacyjnych oraz projektowania i wdrażania efektywnych sposobów ich rozwiązania.

Adresatami  są przede wszystkim menadżerowie, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętność związane z integrowaniem gospodarczych, społecznych i środowiskowych aspektów prowadzonej działalności biznesowej Przedsiębiorcy, którzy chcą prowadzić działalność w sposób zrównoważony oraz osoby zainteresowane koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji na temat studiów Lider zielonej gospodarki 

Menadżer CSR

Starannie dobrana tematyka oraz forma poszczególnych zajęć dostarcza wiedzy oraz sprzyja rozwojowi umiejętności i postaw związanych z realizacją koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu. W szczególności, słuchacze zapoznają się z narzędziami CSR, procesem tworzenia i wdrażania strategii społecznej odpowiedzialności biznesu oraz uwarunkowaniami budowania partnerstw międzysektorowych. Dowiedzą się jak skutecznie zarządzać projektami CSR, zarządzać zmianami związanymi z implementacją narzędzi CSR, raportować na temat CSR.

Studia przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką CSR, w szczególności pracowników odpowiedzialnych za funkcjonowanie takich działów w przedsiębiorstwie jak: CSR, zarządzanie relacjami z inwestorami, komunikacja społeczna, public relation, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Więcej informacji na temat studiów Menadżer CSR

Podziel się