Pośrednicy finansowi i partnerzy

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego informuje, że współpracuje z Firmami zajmującymi się wspieraniem Przedsiębiorców w przygotowaniu dokumentacji przy ubieganiu się o pożyczkę. W ramach tej współpracy przeprowadzono szkolenie dla pośredników, w ramach którego określono zasady udzielania pożyczek, obowiązujące regulaminy oraz zakres wymaganych dokumentów. Każdorazowo składany wniosek podlega indywidualnej ocenie i korzystanie z usług pośredników nie gwarantuje otrzymania pożyczki.

Jednocześnie informujemy, że Fundusz nie ponosi odpowiedzialności za jakość i kompletność dokumentacji przygotowywanej przez Pośredników oraz nie odpowiada ze ewentualne opłaty pobierane przez Pośredników. FRW nie pobiera żadnych prowizji za udzielenie pożyczki. Poniżej zamieszczamy listę Pośredników, którzy uczestniczyli w szkoleniu realizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego dotyczącym zasad udzielania pożyczek dla Przedsiębiorców:

 

1.Sylwia Walczak – Executive House

s.walczak@exehouse.com

 

2. Magdalena Robaszkiewicz – Consulting Coaching Business

tel. 608 065 671

m.robaszkiwicz@ccb.com.pl

 

3. Marek Penc

kontakt@bgd-marekpenc.com

 

4. Paulina Piechocka – Promax

tel. 694 434 453

ppiechocka@onet.com.pl

 

5. Kamila Buczyńska – Prestige Partners

tel. 505 325 603

k.buczynska@prestige-partners.eu

 

6. Andrzej Spychalski, Lidia Secler – RIG Kalisz

tel. 504 022 938, 605 992 089

rig@zeto.kalisz.pl

 

7. Przemysław Szymański – Act Pro

tel. 606 699 666, 61 678 30 03

przemyslaw.szymanski@actpro.pl

www.actpro.pl

 

8. Joanna Szkopek-Owsiańska, Mateusz Owsiański – Kancelaria Finansowa Owsiański 

tel. 609 403 386, 531 697 426

joanna@owsianski.pl, mateusz@owsianski.pl

www.owsianski.pl

 

9. Katarzyna Hauza – Ligocki Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

tel. 690 255 061

kancelaria@ligocki.info

 

10. Elżbieta Machlańska – Kancelaria Księgowo Podatkowa Consensus

e.machlanska@consensus.kalisz.pl

 

11. Ewa Kamińska – Ligocki Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

tel. 606 623 972

 

12. Danuta Wewiór – DWG Finanse Ostrów Wlkp.

500 029 298

danutawewior@gmail.com

 

13. Jagoda Wielebinska, Anna Wawrzyniak – Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Gostyń Sp. Z o.o.

tel. 729 587 927, 65 572 36 33

j.wielebinska@fundusz.gostyn.pl, a.wawrzyniak@fundusz.gostyn.pl, info@fundusz.gostyn.pl

 

14. Piotr Patrzykąt, Marzena Patrzykąt – Biuro Rachunkowe

tel. 502 532 037, 695 111 369

patrzykat@op.pl

 

15. Janetta Sałek – Consulting Coaching Business

tel. 530 101 161

j.salek@ccb.com.pl

 

16. Robert Ligocki – Ligocki Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

tel. 510 580 050

uewnioski@wp.pl

 

17. Hanna Bruzi – Firma Handlowo-Usługowa

biuro@kalisz-ubezpieczenia.pl

 

18. Mariusz Tomczyk – Posrednictwo Finansowe Mariusz Tomczyk

mariusz.tomczyk@gmail.com

 

19. Natalia Granops – Inprogra Natalia Granops

tel. 506 297 273

n.gronops@kompass-consulting.pl

 

20. Anatol Obecny – Fundacja im. KrólowejPolski Św. Jadwigi

Puszczykowo, ul. Wczasowa 8A

ao52@wp.pl

 

21. Michał Biegajski – ICC REALESTATES 

michal@biegajski.pl

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl