“Muflon” za I miejsce w Plebiscycie Gospodarzczym

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego został laureatem Plebiscytu Gospodarczego „Muflony 2013”. Zwyciężył w kategorii Najlepsza Usługa Aglomeracji Wałbrzyskiej. Uroczystość odbyła się w piątek, 16 maja w Zamku Książ.

„Muflony” to wyróżnienie przyznawane jest już od 16 lat firmom, podmiotom gospodarczym, które wnoszą istotny wkład w rozwój Subregionu Wałbrzyskiego i całego Dolnego Śląska. W tym roku statuetki przyznawane były w pięciu kategoriach: Najlepsza Inwestycja Realizowana ze Środków RPO WD w Subregionie Wałbrzyskim, Najlepsza Usługa Aglomeracji Wałbrzyskiej, Najlepsze Średnie i Duże Przedsiębiorstwo, Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu, Najlepsza Mikro i Mała Firma.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego został laureatem „Muflonów 2013” w kategorii Najlepsza Usługa Aglomeracji Wałbrzyskiej. O przyznaniu prestiżowej, marmurowej statuetki zdecydowała KapitułaKonkursu, złożona z przedstawicieli samorządu i osobowości gospodarczych. Nagrodę Prezesowi Zarządu FRW Robertowi Jagle wręczył prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

– Bardzo dziękuję Kapitule za uznanie dla naszej instytucji i jej kluczowej usługi, czyli udzielania pożyczek JEREMIE, oferowanych na preferencyjnych zasadach dla mikro, małych i średnich firm. Statuetka „Muflona”, choć przyznana za rok 2013, jest dla nas uhonorowaniem ponad 20 letniej działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w regonie. Na swym koncie mamy wiele prestiżowych nagród branżowych, ale ten marmurowy „Muflon” mocno związany z Dolnym Śląskiem zajmie szczególne miejsce w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego i będzie przypominał o naszym silnym związku z Aglomeracją Wałbrzyską i naszym zaangażowaniu w jej wzrost.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl