Fundusz z Zasługami dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Fundusz z Zasługami dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z okazji jubileuszu 30-lecia otrzymał odznaczenie Ministra Rozwoju i Technologii za “Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”.

Odznakę podczas Gali Finałowej Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu oraz jubileuszu 30-lecia Funduszu Regionu Wałbrzyskiego wręczył w ramach pełnomocnictwa Prezydent Wałbrzycha – Roman Szełemej.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej to polskie resortowe odznaczenie cywilne nadawane przez ministra gospodarki, jako zaszczytne honorowe wyróżnienie w formie odznaki honorowej. Odznaka jest jednostopniowa Nadaje się ją osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym, zarówno polskim, jak i zagranicznym, w uznaniu za ich zasługi poniesione na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej poprzez osiągnięcia w pracy zawodowej, działalności badawczo-rozwojowej, organizatorskiej lub promocyjnej, stanowiące konkretny wkład w rozwój danej dziedziny gospodarki objętej działem administracji rządowej, w tym w uzyskanie korzystnych efektów ekonomicznych we wdrażaniu nowych innowacyjnych technologii lub metod zarządzania decydujących o wzroście gospodarczym.

 

 

 

Podziel się