Oferta pracy – Specjalista ds. Kadr i Płac/Asystent Zarządu ds. Prac Zarządu

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zs. w Wałbrzychu będący instytucją otoczenia biznesu zajmującą się wsparciem finansowym mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zatrudni osobę na stanowisku:

Specjalista ds. Kadr i Płac/Asystent Zarządu ds. Prac Zarządu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw kadrowych i organizacyjnych
  • naliczanie wynagrodzeń wynikających z umowy o pracę i umów cywilnoprawnych
  • kontrola i przestrzeganie prawa pracy
  • stała obsługa organizacyjna i merytoryczna Zarządu
  • opracowanie redakcyjne projektów, zarządzeń, uchwał, poleceń Zarządu
  • przygotowywanie, kompletowanie dokumentów na posiedzenia Zarządu
  • nadzór nad rozliczaniem dotacji
  • znajomość i przestrzeganie obowiązujących procedur ISO
  • prowadzenie dokumentacji personalnej
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji między komórkami organizacyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: organizacja i zarządzanie, socjologia, prawo
  • co najmniej roczne doświadczenie w dziale kadr, bądź 2-letnie na innym stanowisku + specjalistyczne szkolenia/studia podyplomowe z zakresu zarządzania kadrami
  • dobra znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B – aktywny kierowca
  • umiejętność myślenia systemowego
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • wysoki poziom kultury osobistej i empatii

Wybranemu Kandydatowi FRW oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę zapewniającą możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV, wraz z listem motywacyjnym.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z siedzibą w Wałbrzychu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z siedzib w Wałbrzychu przy ul. Limanowskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl