Oferta pracy – Specjalista ds. projektów unijnych

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego  zatrudni osobę na stanowisku:

Specjalista ds. projektów unijnych

Miejsce pracy: Wałbrzych

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

kompleksowe rozliczanie oraz zarządzanie projektami unijnymi (m.in. wybór dostawców, wprowadzanie zmian do wniosków o dofinansowanie, sporządzanie wniosków o płatność, monitoring i kontrola projektów) gromadzenie dokumentów źródłowych i opracowywanie dokumentacji rozliczeniowej monitoring zmian wytycznych programowych sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej (wnioski o dofinansowanie, biznes plany i inne) w ramach konkursów o dofinansowanie z funduszy UE przygotowywanie załączników niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie wyszukiwanie i analiza informacji (dane gospodarcze, analiza rynku, przepisy, interpretacje, wytyczne) przygotowywanie i prowadzenie prezentacji publicznych z zakresu funduszy UE oraz oferty FRW pozyskiwanie klientów, głównie z sektora MŚP, do projektów realizowanych przez FRW

Wymagania:

co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży funduszy UE co najmniej 2-letnie doświadczenie w opracowywaniu, rozliczaniu i zarządzaniu projektami unijnymi znajomość zasad pozyskiwania i rozliczania dofinansowania ze środków UE wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, ekonomii, prawa, europeistyki lub kierunków pokrewnych doświadczenie w pracy z klientami z sektora MŚP umiejętność biznesowego, analitycznego myślenia oraz zorientowanie na potrzeby klienta samodzielność i dobra organizacja pracy swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office oraz prawo jazdy kat. B

Wybranemu kandydatowi FRW oferuje:

umowę o pracę możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju osobistego pracę w firmie będącej jedną z najstarszych IOB na Dolnym Śląsku możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach działania firmy pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z siedzibą w Wałbrzychu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Limanowskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie na pracuj.pl:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl