Ograniczenia w dostępie osobistym do siedziby FRW

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Klientów i Pracowników, w związku z  zagrożeniem epidemiologicznym i koniecznością ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się choroby (COVID-19), Fundusz Regionu Wałbrzyskiego informuje o wprowadzeniu z dniem 18 marca 2020 r. ograniczenia w dostępie osobistym do siedziby w Wałbrzychu i Biur Regionalnych w Lesznie i Poznaniu.

Wszystkie jednostki FRW będą funkcjonowały za pośrednictwem kontaktu elektronicznego lub  telefonicznego w każdy dzień roboczy w godz.: 10:00-14:00.

Jednocześnie informujemy o poniższych formach dostarczania dokumentów:

  1. W wersji papierowej – w siedzibie FRW wyłącznie w skrzynce pocztowej, oznaczonej jako „Miejsce do złożenia dokumentów” lub za pośrednictwem operatorów pocztowych,
  2. W formie elektronicznej – pod adresem mailowym biuro@frw.pl

Ponadto informujemy, że zawieranie umów pożyczkowych będzie następowało po indywidualnych ustaleniach z analitykiem działu pożyczkowego.

W przypadku konieczności uzyskania pozostałych informacji związanych z bieżącą działalnością FRW, prosimy o kontakt pod wskazanymi na stronie www.frw.pl numerami telefonów/ adresami poczty elektronicznej.

Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość.

 

 

                                                                                                                                                                 Zarząd

                                                                                                                                             Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - design & code: prosystem24.pl

X